acoustic pods

Akustik kabin; birbirinden bağımsız şekilde imal edilen ses yalıtımlı duvar-tavan-zemin-kapı ve pencerelerin birbirine montajı sonrası ortaya çıkan sistemin bütünüdür. Bu sistem sayesinde İçerdeki sesin dışarı çıkması, dışardaki sesin kabin içine girmesi engellenir. Genellikle modüler imal edilir. İki kişi tüm parçaları söküp rahatlıkla tekrardan takabilir. İmalatında tüm parçalar ses yalıtımlıdır.

Kabin duvarları ses kesici özel panellerden imal edilir. Kabinin iç yüzeyinde yansıtıcı ve yutucu akustik malzemeler ile kaplıdır. Kabin içerisinde özel havalandırma ve led aydınlatma bulunur. Klarnet, yan flüt, keman, gitar, piyano, org ve bunun gibi enstrümanlar için idealdir.

1. S / TEK KİŞİLİK KABİN

2. M / ÇİFT KİŞİLİK KABİN

3. L / ÜÇ KİŞİLİK KABİN

4. XL / DÖRT KİŞİLİK KABİN

Akustik kabinler bulunduğunuz ortam ve ofislerde kendinize özel ve çevre gözlemlenebilir yapıda özel olarak tasarlanan ses yalıtım ve akustik düzenlemesi sağlanmış bir çeşit ofis mobilyasıdır. Hem görüntü açısından hemde ses ve akustik düzen açısından ihtiyaçlarınızı karşılayan Akustik Kabinler, Akustik Telefon Görüşme Kabini, Akustik Çalışma Kabini, Akustik Toplantı Kabini, Akustik Pods ofis bölmeleri, Akustik Oturma Grupları, Akustik Dış Ortam Kabinleri olarak altı ana gruba ayırdık. Ancak isteğe göre özel siparişlerde yapmaktayız.