akustik paneller

Kumaş kaplı duvar panelleri, çok amaçlı salonlar, açık plan ofisler, konferans salonları, stüdyolar ve görüşme odaları gibi alanları işlenebilir ortamara dönüştürmek için yaygın olarak kullanılmaktadır. Akustik paneller, seksen farklı renkte mevcut yüksek kaliteli akustik kumaşlar ile tamamlanmıştır. Üç standart panel verisyonu sunulmaktadır. Akustik kumaş kaplı duvar panelleri ile dekoratif akustik çözümler sunuyoruz. Kumaş paneller mekanlarınızdaki istenmeyen arka plan gürültüsünü emmek, yankıları azaltmak ve odanıza üstün ses kalitesini sunmak için tasarlanmıştır, kumaşla sarılı akustik panellerdir.

Akustik paneller, gürültü spektrumunu azaltmanın modern yoludur. Bu sistemi kullanmak, modern ofislerde çalışma koşullarının ve kalitenin optimizasyonunu sağlar (etkili ses emilimi, bölgeler bölünmesi, görsel olarak çekici iç mekanın gerçekleştirilmesi). Akustik panellerin ana işlevi, ses yansımasını (eko) ve gürültüyü en aza indirerek akustik rahatlığı iyileştirmektir. Akustik panellerin içinde, sesi etkin bir şekilde emen özel patentli ve sertifikalı malzeme kullanılır.

akustik duvar & tavan panelleri modelleri

Akustik kumaş kaplı paneller, camyünü üzerine kumaş kaplanarak imal edilmektedir. Kumaş paneller uygulama yapılan mekanda gürültü seviyesine ulaşmış sesi emerek ısı enerjisine dönüştürür ve ortamki sesi keserek ortamda daha kaliteli ses dengesi oluşturur. Akustik panller tavan ve duvar uygulamalarında kullanılabilir. Akustik kumaş kaplı duvar ve tavan panellerinin renk ve model seçenekleri mevcuttur.

3 boyutlu duvar panelleri

altıgen akustik duvar paneli

3d daire duvar paneli

orfe akustik duvar panelleri

baffle sarkıt tavan panelleri

kanopi sarkıt tavan paneli

acrux yüzer tavan paneli

hygine asma tavan paneli