canopy akustik panel

Canopy ürün serimiz güçlü ses emme performansıyla akustik ve estetik ihtiyacınıza cevaptır. Ortam gürültüsünü azaltmanın yanı sıra, mimari tasarım hedeflerinize yardımcı olması için tavanlarda yatay olarak asılabilir. Canopy, dengeli bir akustik kontrol ile temiz bir görünüm sunar. Çeşitli boyutlarda, şekillerde ve renklerde mevcuttur. Açık ofis ortamlarında, lobilerde, konferans salonlarında,resepsiyon salonlarında, müzelerde yankı ve yansımayı azaltmak için idealdir. Canopyler hafiftir ve kurulumu kolaydır. Hepsinde özel süspansiyon seti bulunur.

Yüzer tavan akustik kanopi asma tavan sistemleri ofis , iş yeri alışveriş merkezleri ve spor salonları, toplantı salonları , kütüphaneler, çağrı merkezleri , fabrikalar gibi ses karmaşasının yoğun olduğu mekanlarda parazit sesleri düzenlemek ve gürültüyü kontrol altına almak için kullanılır. Kanopi akustik tavan sistemleri NRC akustik değeri ( ses emilim yutum değeri ) 0.95-1.00 aralığındadır. Yüzer asma tavanlar, akustik kumaş kaplı pano panelleri yangın dayanımı, UNE – EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfıdır.

Yüzer Akustik Asma Tavan Sistemleri : Akustik yüzer asma tavanlar, ses emici , yutucu akustik panel soğurucu 95 kğ cam yünü yalıtım malzemeleri ile doldurularak kenar kısımları özel boya ile sertleştirilerek sonra üzeri akustik kumaşlar ile kaplanarak yapılan dikdörtgen veya farklı geometrik şekilli kanopi pano asma tavan tavan akustik kaplama paneller’dir.